Zużycie lamp

Sample icon 2 Podczas eksploatacji samochodu, naturalnym zjawiskiem jest występowanie zżółkniętych, zrysowanych, zmatowiałych kloszy i wypalonych odbłyśników reflektorów samochodowych.

SKLEP

Sample icon 2 90% sprzedawanych żarników Xenonowych w internecie z napisami `Philips` i `Osram` to chińskie podróbki. U nas masz 100% PEWNOŚĆ ORYGINALNYCH PRODUKTÓW - XENON

Koszt

Sample icon 3Polerowanie jednej lampy samochodowej to koszt od 50 zł w zależności od stopnia zużycia i rodzaju reflektora. Koszt regeneracji odbłyśnika można sprawdzić TUTAJ.

Regeneracja odbłyśników Kraków


Regeneracji odbłyśników poddaje się wypalone, zniszczone kielichy lamp. Światła zregenerowane świecą z pewnością lepiej niż nowe zamienniki, a w niektórych przypadkach są trwalsze niż oryginalny nowy produkt. Problem zmatowiałych odbłyśników dotyka zarówno starszych jak i nowych samochodów.

Problem wpylonych odbłyśników dotyczy każdej marki samochodu jednak najczęściej regenerowane auta to: toyota avensis, subaru outback, mondeo mk3, mk4, mercedes w211, audi a4b6, a6c5, a6c6, a8d3, Q7 bmw e46, e39, X5, Volkswagen Passat B5, B6, Opel Vectra C, Renault Laguna 2, Laguna 3, Megane 2. Jednakże każde auto po przejechaniu 200tys km prawdopodobnie posiada juz wypalone odbłyśniki nadające się do regeneracji.

Koniecznością przy regeneracji odbłyśników w reflektorze samochodowym jest demontaż reflektorów, następnie reflektor jest w większości przypadków jest rozklejany bądź rozcinany i ostatecznie odbłyśnik jest wykręcany i poddawany regeneracji. Regeneracji odbłyśnika poddaje się praktycznie każdą lampę którą można rozkleić oraz wymontować z niej odblask. Natomiast nie wykonujemy regenacji zamienników oryginalnych reflektorów. Regeneracje odbłyśnika zaczynamy od osunięcia starej warstwy, następnie powierzchnie się zabezpiecza, wygładza wówczas napylany jest próżniowo aluminium odporny na działanie wysokich temperatur.

 

regeneracja odbłyśnika

 

Na zdjęciach odbłyśnik od Toyoty Avensis T25

regeneracja odbłyśnika

regeneracja odbłyśnika

Słabo świecą twoje reflektory? Przyjedź do nas zdiagnozujemy przyczyne i naprawimy je ! Zadzwoń!